top of page

İptal ve İade Politikası

Son güncellenme: 30/01/2023

"FURKAN ARCA - weheartux.com" şirketinden satın alınan ürünler, yalnızca bu politikada aşağıda belirtilen para iadesi şartları dahilinde iptal edilmesi durumunda para iadesi yapılabilir. Bazı ürünler, tüm koşulları altında para iadesi yapılamayan bazı ürünler dahil olmak üzere bu ürünlerle ilişkili para iadesi için farklı politikalara veya gereksinimlere sahip olabilir. Bu tür ürünler için geçerli olan para iadesi şartları için lütfen aşağıya bakın.

 

“Para çekimi tarihi”, bu Para İadesi Politikası için, geçerli Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları'nın şart ve koşulları ile uyumlu olarak "FURKAN ARCA - weheartux.com" tarafından işleme alınan her türlü yenileme tarihi dahil her türlü ürünün veya hizmetin satın alım tarihi anlamına gelir.

"Para İadesi Süresi", bir ürünü politikada yer alan koşulları karşıladığı zaman iptal edebilirsiniz, ancak para iadesi yalnızca, "furkan@weheartux.com" mail adresine yapılan geçerli ürün için belirtilen para iadesi zaman aralığı içinde (söz konusuysa) para iadesi talep etmeniz durumunda yapılır.

 

Hesap Kapatıldıktan Sonra Para İadesi Yapılmaz. Para iadesi alma hakkınız varsa, hesap kapatıldıktan sonra para iadesi istemeniz gerekir. Hesabınızı istediğiniz zaman kapatmayı seçebilirsiniz, ancak hesap kapatıldığında, bu Para İadesi Politikası uyarınca izin verilen şekilde geri ödeme almaya hak kazanamazsınız.

Standart Para İadesi Şartları

Sunulan hiçbir ürün ve hizmette, "özel durum ve şartlar"ı karşılamadığı sürece para iadesi yapılamaz.

Özel Durum ve Şartlar

Yalnızca, satın alınan ve yapılması planlanan hizmet, hizmetveren tarafından karşılanmaması, tamamlanmaması durumunda, yalnızca sunulamayan hizmet kadarının iadesini gerçekleştirir.

bottom of page